jak dobrać uchwyty do mebli

Jak prawidłowo dobrać uchwyt do mebli?

2 września 2021 Autor Marta Wyłączono

Rozmiar uchwytu do mebli jest jednym z ciężkich wyborów. Dopasowanie uchwytu  jest bardzo ważnym aspektem. Nieodpowiednio dobrany uchwyt meblowy może zaburzyć harmonię i całkowicie popsuć wygląd wnętrza, oraz mebla.

Dlatego przy wyborze aranżacji wymarzonego dodatku do mebli należy dobrze przemyśleć rozstaw otworów montażowych. Częstym problemem producentów akcesoriów meblowych i uchwytów, jest ich rozmiar i rodzaj, dlatego nasz sklep wychodzi naprzeciw takim przypadkom.

Nasz producent uchwytów Giusti ™ oferuje uchwyty o najpopularniejszych wymiarach  montażowych takich jak  320 mm, 192mm, 160mm, 128mm, 96mm, 64 mm, 40 mm, 32 mm. Dodatkowo posiadamy gałki meblowe o średnicach: 35 mm, 30 mm, 25 mm, 20 mm, 16 mm. Wybór rozstawów oraz średnic jest ogromny. Uchwyty są wykonane z najlepszych materiałów i z najwyższą starannością, dlatego z wielką dumą promujemy produkty marki Giusti ™.

Podczas wyboru uchwytów bardzo ważnym aspektem jest materiał wykonania i pochodzenie. Wszystkie uchwyty dostępne na naszej stronie są wyprodukowane we Włoszech przez markę Giusti ™. Materiały z jakich zostały wykonane to materiał Znal lub połączenie Znalu z włoską porcelaną.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie uchwyty oraz gałki w treści produktu mają podane informacje co do wymiaru, rozstawu czy też średnicy. Przed zakupem wymarzonego dodatku zalecamy do sprawdzenia dokładnych wymiarów swoich frontów. W razie problemu, służymy pomocą.