Uchwyty do mebli kuchennych

O marce Giusti ™

www.orions.pl powstał z myślą opartą na stwierdzeniu że najważniejsza jest jakość. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniały najwyższe wymogi, posiadały wszelkie certyfikaty i cieszyły klienta wysoką jakością wykonania. Zapraszamy więc na zakupy! (:

Uchwyty do mebli marki Giusti ™  są tworzone we włoskim Asparetto di Cerea. Marka od ponad pięćdziesięciu lat specjalizuje się w produkcji uchwytów i gałek meblowych, wieszaków, wsporników do półek i wielu innych akcesoriów meblowych. Giusti ™ to producent który stawia na jakość. Tworzywa które wykorzystane zostały przez markę do produkcji uchwytów, są najwyższej jakości. Marka Giusti ™ charakteryzuje najwyższy poziom wykonania i niezwykły design. Giusti ™ bez zwątpień dopasuje się do potrzeb klientów i wkradnie się do waszych serc.

Nasz sklep www.orions.pl oferuje bestsellerowe uchwyty do mebli oraz gałki meblowe w całości wykonane przez włoskich projektantów marki  Giusti ™. Posiadamy szeroką gamę produktów, które doskonale wpasują się do wszystkich wnętrz. Kup nasze uchwyty i pokaż wszystkim znajomym swoje odnowione meble. W sprzedaży posiadamy klasyczne uchwyty do mebli, jak i nowoczesne. Zaprojektowane przez najlepszego projektanta marki  Giusti ™.

Szeroki wachlarz wzorów daje wybór konkretnego produktu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Wnętrze naszego domu bądź mieszkania, każde pomieszczenie- sypialnia , łazienka, kuchnia , pokój ma być spójne z naszym charakterem. Ważne jest by wzbudzało nasz uśmiech, dawało poczucie komfortu, oraz bezpieczeństwa.